Coşkun Sabah'ın yeni mesleği olay çıkardı! Bu kadarı da olmaz dedirtti...

Coşkun Sabah, Ali Eyüboğlu'nun sunduğu 'Magazin Noteri' programında yeni mesleğini açıkladı. Bakın artık ne yapacakmış...

Coşkun Sabah'ın yeni mesleği olay çıkardı! Bu kadarı da olmaz dedirtti...

Şarkıcı Coşkun Sabah yaşanan pandemi etkisi ile sektör değiştirdiğini açıkladı. Sabah, Ali Eyüboğlu'nun sunduğu 'Magazin Noteri' programında yeni mesleğini açıkladı.

Ünlü şarkıcı müziği bırakmadığını ama bu zor günlerde gelir getireceğini düşünerek bu seçtiği işi yan bir iş olarak düşündüğünü belirtti. Konuyu iyi bilen yakın bir arkadaşı ile işe girdiğini söyleyen Sabah, müzik sektörünün en büyük darbeyi alan sektör haline geldiğini söyledi. Günde 15 bin yumurta üretimi yapacak olan boş bir tesis kiraladıklarını ve yakın bir zamanda işler hale getireceklerini sözlerine ekledi. Tavukların riskli hayvanlar olduğunu belirten Sabah sigortalandıklarını da ekleyerek yakında tavkçuluk işine başlayacaklarını sözlerine ekledi. 

Sabah, ''Müziği bırakmıyorum, sadece iyi bir gelir getireceğini düşünerek bu işi yan bir iş olarak konuyu iyi bilen yakın bir arkadaşımla hayata geçirdik. Müzik sektörü her kriz ortamında. En büyük darbeyi alan sektör haline geldi. Deprem olur, acı yaşarız, afet olur müzik susar. Doğal bir şey elbette, yapılacak bir şey yok. Bu nedenle ben de iyi bir gelir kaynağı olacağını düşünerek arkadaşım Özkan Bey'in önerisiyle bu işe adım attım. Günde 15 bin yumurta üretimi yapacak olan boş bir tesisi kiraladık ve yakında işler hale getiriyoruz. Yarka cinsi 15 bin tavuk birkaç gün içinde Eskişehir'deki çiftliğimize geliyor. Tavuklar riskli hayvanlar, sigortaladık." şeklinde açıklama yaptı.

1952 Diyarbakır doğumlu olan Coşkun Sabah 2017yılında eşi Ceyda Okaydan ayrılmıştır. Roza Sabah adında bir çocuğu olan Sabah aynı zamanda oyunculuk da yapmıştır. 

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum