Ebru Şahin ile Cedi Osman ayrıldı mı? Açıklama geldi...

Birden bire sosyal medya hesaplarına kapatan Ebru Şahin acaba Cedi Osman ile ayrıldılar mı sorularına maruz kalmıştı. Ebru Şahin açıklama yaptı...

Ebru Şahin ile Cedi Osman ayrıldı mı? Açıklama geldi...

Ebru Şahin ile Cedi Osman ayrıldı mı?Birden bire sosyal medya hesaplarına kapatan Ebru Şahin acaba Cedi Osman ile ayrıldılar mı sorularına maruz kalmıştı. Ebru Şahinin menejeri açıklama yaptı. 

Herkes bir süredir Ebru Şahinin neden sosyal medya hesaplarını kapattığını konuşuyordu. Takipçilerinin bir kısmı Cedi Osman ile ayrıldıklarını savunurken diğer kısmı da buna hiç ihtimal bile vermiyordu. 

Sonra 14 Şubat sevgililer günüde Cedi Osmanın da hiç bir paylaşımda bulunmaması ayrıldılar iddialarını daha da güçlendirdi. 

Bir süre önce tüm sosyal medya hesaplarını kapatan Şahin'in, Osman ile ayrılıp ayrılmadığına Şahinin menejerinden yanıt geldi. 

Şahin'in menajeri "Sosyal medyasını kapatma nedeni ayrılık değil. Sadece bir süreliğine sosyal medya detoksuna girdi" ifadelerini kullandı.

Son dönemlerdeoldukça popüler olan sosyal medya detoksu gittikçe artmaya başlıyor. Birbirlerinden sıkılan insanlar kimseyi görmek istemiyor. Ayrıca sosyal medyadaki kaç hayat gerçeği yansıtıyor ki diye düşünmekten alıkoyamıyorlar kendilerini. 

Daha önce bir demecinde Cedi Osmanı anlatan Ebru Şahin "Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var. Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz."

"Mesafeden dolayı tabii ki zorlandığımız, destek olmamız gerektiğinde uzaklıktan dolayı canımızın sıkıldığı oluyor. Ama hiçbir zaman aramızda ruhsal bir mesafe yok. Bence en önemlisi bu. İş ve özel hayatımızda her koşulda birbirimize güven ve desteğimiz tam" şeklinde açıklamalar yapmıştı. 

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum