Hanife Gürdal meğer neden eşinden boşanmış... Hepsini tek tek anlattı...

Fenomen gelin adayıHanife Gürdal Lerzanla Çok Mutlu programına konuk oldu. Hanife Gürdal meğer neden eşinden boşanmış... Hepsini tek tek anlattı...

Hanife Gürdal meğer neden eşinden boşanmış... Hepsini tek tek anlattı...

Yaptıkları uzun süre konuşulan Fenomen gelin adayıHanife Gürdal Lerzanla Çok Mutlu programına konuk oldu. Hanife Gürdal meğer neden eşinden boşanmış. Meğer Gürdal ailesi yüzünden eşinden ayrılmış.

Geçtiğimiz yıl evlendiği Kemal Ayvaz ile boşanma konusunda kafasının hala karışık olduğunu söyleyen Gürdal eşinin ailesi tarafından bir türlü sevilemediğini söyledi. Boşanmayı istemeseler de kendisinin arkasında hiç durmadıklarını söyleyen Gürdal eşinin ailesine bir türlü yaranamadığı için evliliğini noktaladığını açıkladı. Hanife Gürdal eski eşinin ailesinin kendisine karşı önyargılı davrandığını da sözlerine ekledi. 

Konuşmaları sırasında gözyaşlarına boğulan Hanife Gürdal, eski eşinin ailesi tarafından baskıaltında olduğunu belirterek, eski eşinin ailesine karşı koyamadığını söyledi. 

Her konuda çok fazla üstüne geldiklerini, hanifenin de kendisini çok yalnız hissettiğini belirten Gürdal, evlilik programına çıktı diye kendisine o kadar önyargılı olduklarını söyledi. Gürdal, herkes kendi namus bekçiliğini yapsın diyerek gözyaşlarını sildi.

1995 yılında İzmirde doğan Hanife Gürdal lise mezunudur. 164 boyu olan Gürdal 59 kilodur. Gürdalın 3 kardeşi vardır.

İlk önce Esra Erolun programına ardından da Zuhal Toplaın programına evlenme niyetiyle çıkan Hanife Gürdal meşhur oldu. Fenomen gelin adayı tesettürünü çıkardı. Gürdal katıldığı programlarda hiç bir talibini beğenmemesi ile biliniyordu.

Son olarak bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalıştığı haberleri çıkmıştı. 

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum