İBB tablet başvurusu nasıl yapılır? Başvuru formu...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bedava tablet dağıtıyor. İBB tablet başvuruları nasıl yapılır? Başvuru formu için tıklayın...

İBB tablet başvurusu nasıl yapılır? Başvuru formu...

İstanbulda yaşayan ve yardıma muhtaç olan ailelere 40 bin tablet ücretsiz olarak dağıtılıyor. İhtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacak olan tabletler hangi kurallara göre verilecek?

İBB ücretsiz tablet dağıtımı nasıl yapılacak? İBB ücretsiz tablet için araştırmalar sürüyor. İBB ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır herkes bunu merak ediyor.

İBB ücretsiz tablet dağıtımı şu şekilde olacak; Evindeilköğretim ve lisede okuyan 3 ve daha az öğrencinin bulunduğu ailelere 1 tablet 4 ve üzeri öğrencinin bulunduğu ailelere ise 2 adet tablet verilecek.

İBB ücretsiz tablet kapsaında her öğrenciye 25 GB kotalı internet paketi de verilecek. 

1-) İBB tablet başvurusu nasıl yapılır?

İBB tablet başvurusu nasıl yapılır sorusununcevabı olarak ibb tabletleri için herhangi bir başvuru formu bulunmuyor. Bedava tablet başvurusu alınmayacağı, tıpkı 1. faz pandemi yardımı sürecinde olduğu gibi sosyal destek alan ailelere otomatik olarak tablet dağıtımı yapılacağı ilan edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal hizmet ekipleri ailede eğitim gören çocuk sayısına göre sosyal destek alan ailelerin adreslerine tabletlerini teslim edecek.

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum