İstanbul organik pazar rehberi! En iyi organik pazarlar nerede?

Özellikle artan Koronavisür döneminde sağlıklı beslenmek daha da iyi bir yöntem bizim için. Biz sizler için İstanbul organik pazar rehberini hazırladık.

İstanbul organik pazar rehberi! En iyi organik pazarlar nerede?

Biz İyi bilirim ekibi olarak İstanbul organik pazar rehberini sizler için hazırladık. İstanbuldaki en iyi organik pazarlar nerede sorusunun cevabını bu satırlarımızda bulabilirsiniz.

Beslenme uzmanları tarafından verilen sağlık tüyolarını dinlemek için malum organik beslenmemiz gerekiyor herşeyden önce. Şehir yaşamının stresi ve karmaşası insanları yoruyor. Nerede organik bir ürün yesek adeta sanki başka birşey yiyormuşuz gibi geliyor. 

Sizde organik beslenme yolunu seçerek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Peki En iyi organik pazarlar nerede?

1-) Küçükçekmece Organik Pazarı

Küçükçekmece ve çevresinde oturanların kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği Küçükçekmece Organik Pazarında köy tavuğu ve günlük taze yumurtaları alıp sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. 

2-) Bakırköy organik pazarı

İstanbulda doğal gıdalarla buluşmak isteyenlerin bir adresi de Bakırköy organik pazarı ekolojik sertifikaya sahip olan birçok ürünü bulabileceğiniz Bakırköy organik pazarı Airport AVMye oldukça yakın konumda.

Bakırköy organik pazarı

3-) Beylikdüzü Organik Pazarı

Kapalı bir alanda sürekli açılan Beylikdüzü Organik Pazarında doğal ürünleri bulabilirsiniz. Kişisel bakımdan mutfak ürünlerine kadar bir çok ürün Beylikdüzü Organik Pazarında aıcılarını bekliyor.

4-) Kadıköy Organ

Birçok organik ürünü Kadıköy Organik Pazarında bulabilirsiniz. Yüksek sesle satışın olmadığı çok düşünceli bir pazar. Çarşamba günleri Özgürlük Parkında kurulan Kadıköy Organik Pazarında bir çok organik ürün sizi bekliyor.

5-) Feriköy Organik Pazarı

Aslında semt pazarı olarak da bilinir. Yöresel peynirler, reçeller, köy ekmeği ve daha bir çok şey için kurulan bu pazarda bir çok organik ürün bulabilirsiniz. Cumartesi Bomonti Kapalı Pazar alanında kurulıyor.

Etiketler

Sağlık   Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum