Karavanla 6 ayda 40 şehir gezme fırsatı!

Aynı zamanda tiyatrocu olan Burçak ve İbrahiim çifti önce kendilerine bir karavan inşa edip sonra 6 ayda 40 şehir birden gezdiler...

Karavanla 6 ayda 40 şehir gezme fırsatı!

Hem tiyarocu hem de gezgin olan Burçak ve İbrahim çifti önce kendilerine bir karavan inşa ettiler sonra da binip 6 ayda 40 şehir birden gezdiler. 1 haftalık çıktıkları karavan seyehatinin şimdi 6. ayında olan çift bakın bakalım nereleri gezmiş.

10 yıldır aynı zamanda sahne arkadaşı olan tiyatrocu çift 5 yıl önce evlenmişler. İşini seçen eşini seçer mantığı ile meslektaşı ile evlenmeye karar vermiş her ikiside. 

Karavan hayatını yaşamaya başlayan insanların genelde bir kırılma noktası olduğunu savunan çift bilmediği alanlarda deneyim sahibi olmayı çok sevdiklerini dile getirdiler. Yola illaki karavan diye çıkmadılar aslında. Bir bağ evi, birçiftlik evi deneyimlemedikleri birşeyler için çıkmışlardı. Bir gün çok canları sıkılmışken bir karavanın içinden bir kadını çıkıp onlara el sallaması ile hayatları değişti adeta. 

Bu sayede karavan hayatını benimsedi çılgın çift. karavan yapım sürecini de youtube kanalı ile izleyicilerle paylaşan ünlü çift artık tamamen kendilerine has bir hayat yaşıyorlar.

İşe nereden başlayacağını bilmekten tutun yapıma kadar birçok zorlu süreçten geçtiklerini anlatan çılgın çift herşeyi kendi başlarına yaptıklarının altını çizdiler. Çok fazla sabır gerektiren bir iş olduğunu belirten çift şuan yaşamlarından oldukça mutlu. 6 ayda 40 şehir gezen çift gezmeye devam edeceklerini söylüyorlar.

Önceden bir otomobilleri olduğunu söyleyen çift onu satıp sermaye yaparak karavanlarını kendileri inşa etmişler. Bu arada karavanın inşasının tamamlanması 9 ayı bulmuş. Otomobillerini 93 bin TLye satıp karavanlarını 90 bin TLye mal ettiklerini söyleyen çift gençleri bu konuda daha da cesaretlendiriyor.

Çift, karar verdikten sonra gerisini çorap söküğü gibi geldiğini de sözlerine ekledi. 

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum