Serenay Sarıkaya Maldivlerden öyle bir paylaşım yaptı ki... Görenlerin ağzı açık kaldı...

Her yaptığı olay olan Serenay Sarıkaya son günlerde genelde kıyafetleri ile eleştiriliyordu. Sarıkaya bu kez Maldivlerden öyle bir paylaşım yaptı ki...

Serenay Sarıkaya Maldivlerden öyle bir paylaşım yaptı ki... Görenlerin ağzı açık kaldı...


Her yaptığı şey son zamanlarda olay haline gelen Serenay Sarıkaya Maldivler tatilinden fotoğraflar paylaştı. Geçtğimiz sene Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen ünlü oyuncu şu sıralarda ekranlardan uzak kalmayı tercih ediyor. Tercih ediyor etmesine de her paylaştığı fotoğrafla yine magazin gündeminden düşmüyor. 

Sarıkaya, üstsüz bir şekilde havluyla bedenini örttüğü fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Güzel oyuncunun Maldivlere kiminle gittiği merak konusu oldu.

1-) Cem Yılmazla barışma iddialarını yalanlamıştı

Cem Yılmaz ile görüşmediklerini ancak küs olmadıklarını ifade eden oyuncu, "Yok, kendisi de söyledi zaten. Çok normal, artık bir like'tan buraya gelmesin mevzu. Çok normal şeyler bunlar. Yetişkin insanlarız, yani görüşmüyoruz ama tabii ki küs değiliz" ifadelerini kullanmıştı.

Cem Yılmazla barışma iddialarını yalanlamıştı

1991 Ankara doğumlu olan Serenay Sarıkaya ilk olarak Şaşkın adlı sinema filminde oyunculuğa ilk adımını attı.2006 yılından beri etkin olarak oyunculuk yapan Sarıkaya 2015 yılında Altın Kelebekte en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı.

2 hafta önce Bebekte bir kuaförden çıkan Serenay Sarıkaya şıklığı ile kendinden söz ettirmişti. Sarıkaya, pandemi nedeni ile uzun süredir İstanbula dönüp bakım yaptırmıştı. Bakım çıkışında kameralara takılan güzel oyuncu giydiği kıyafetlerle çok konuşulmuştu. Serenay; göbeğini açıkta bırakan tek omuz bluzu, eşofmanı, ayakkabısı ve Prada çantası için toplamda 20 bin TL harcamıştı. Serenay Sarıkaya o gün setleri çok özlediğini dile getirmişti.

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum