Sizi olduğunuzdan havalı gösterecek saç modelleri...İşte 2021 saç modası...

Genç ve güzel görünmek malum tüm bayanların ortak sorunu. Giyim kuşam, makyaj evet ama bir bayanı en iyi yani olduğu gibi gösteren saçıdır. Sizi olduğunuzdan havalı gösterecek saç modelleri...

Sizi olduğunuzdan havalı gösterecek saç modelleri...İşte 2021 saç modası...

Yaşadığımız çağın etkisi ile insanlar artık herşey hem güzel hem kolay olsun istiyor.Genç ve güzel görünmek malum tüm bayanların ortak sorunu. Giyim kuşam, makyaj evet ama bir bayanı en iyi yani olduğu gibi gösteren saçıdır. Biz İyi bilirim ekibi olarak sizler için Sizi olduğunuzdan havalı gösterecek saç modellerinin hangisi olduğuna dair bir araştırma yaptık. 

Tabiki bu insanın yüz şekline ve saç tipine göre değişkenlik gösterir. İnce telli saçlara sahip olan kadınlar kahkül kesimini denemeliler. Saça hacim veren kahkül olduğundan daha havalı göstermek için bir yöntem. 

Eğer dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa saçlarınızı omuz hizzasında kestirebilirsiniz.

Saçlarda biraz kat da havalı gösterir. Eğer çok fazla katlı kesim modellerini sevmiyorsanız yumuşak katlar da geçebilirsiziniz.

İsterseniz hafif bir perçem ve alabildiğine dağınık bukleler da sizi çok havalı gösterecek modellerden.

Her zaman kısa saççlar daha hacimli görünür. Dağınık kısa saçlarınıza bir de köpük uygulayarak ekstra hacimli bir görünüm kazanırsınız.

Ombre saçlar tek renk saçlara göre her zaman daha hacimli ve havalı durur. Saçlarınızda ombre yada balyaj gibi uygulamalar varsa saçlarınız olduğundan çok daha havalı görünecektir.

Etiketler

Güzellik   Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum