Tuba Büyüküstün’den Arsen Lüpen önlemi! Bakın ne yaptı...

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün Pariste yaşadığı dönemlerdeki yaşadığı evinin kilit sistemini değiştirdi. Büyüküstün bölgede yaşanan hırsızlık vakalarından oldukça korkmuş olmalı...

Tuba Büyüküstün’den Arsen Lüpen önlemi! Bakın ne yaptı...

Pariste yaşadığı mahalledeki hırsızlık olaylarının artmasından etkilenen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün evinin kilit sistemini değiştirdi. Daha güvenli olduğu bilinen bir kilit sistemi ile değiştiren güzel oyuncuya Arsen Lüpen önlemi benzetmesi yapıldı. 

Netflixin şu sıralar en çok izlenen dizilerinden biri olan Lupin insanları korkutmaya başladı. Meşhur Fransız kurgu karakter Arsen Lupen Lupin dizisine ilham oldu ve birinci sezon Netflixte yayınlandı.

Lupin dizisinin artan hırsızlık olaylarında payı var mı bilinmez ama özellikle o mahallede hırsızlık vakaları tavan yapmış. 

Paris’i çok seven güzel oyuncu, 2011 yılında ikiz kızlarının babası Onur Saylak’la orada evlenmişti.
Sık sık Paris’e giden ve uzun süre kalan Büyüküstün, sonunda şehirden ev alarak hayalini gerçekleştirmişti.

2019 yılında Paris’in St. Germain bölgesinden ev satın alan ünlü oyuncu, mahallesinde artan hırsızlık vakaları nedeniyle kapısının kilidini değiştirmeye karar vermiş. Daha güvenli ve modern bir sisteme geçerek rahat bir nefes almış.

1-) Lupin dizisinin konusu nedir?

Arsen Lüpen'in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

Lupin dizisinin konusu nedir?

2-) Arsen Lüpen kimdir?

Ünlü birFranız roman karakteridir. Yazarı Maurice Leblanc, bu karakteri oluştururken ünlü Fransız anarşist ve akıllı bir hırsız olan Marius Jacob'dan esinlenmiştir. Türkiye'de Güncel Yayıncılık tarafından basılan Arsen Lüpen serisi 7 kitaptan oluşmaktadır. Kibar hırsız olarak da tanınan Arsen Lüpen için hırsızların piri yakıştırması da yapılır. 

Arsen Lüpen kimdir?

Etiketler

Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum