Feraye Tanyolaç’tan oğlunun hastalığı hakkında açıklama...

Yıllardır ortalarda görünmeyen Feraye Tanyolaç eski eşi Kaya Çilingiroğlundan olan oğlu Hüseyin Kaya ile yürüyüş yaptı...

Feraye Tanyolaç’tan oğlunun hastalığı hakkında açıklama...

Uzuncu bir süredir ortalarda görünmeyen Feraye Tanyolaç eski eşi Kaya Çilingiroğlundan olan oğlu Hüseyin Kaya ile yürüyüş yaptı.

Bebekte anne oğul yürüyüş yaparken kameralara takılan çift hızlarına ara vermeden devam etti.

Tanyolaç, “Hüseyin Kaya’nın sağlık sorunları olduğu yönünde haberler çıktı, doğru mu?” sorusuna bakın ne cevap verdi...

Hüseyin Kayanın sağlık sorunları ile ilgili sorusuna anne Tanyolaç, “Hayır. Oğlum büyüme çağında. Kilo alması ve kilosu normal” yanıtını verdi.

1969 doğumlu olan Tanyolaç, Üsküdarda doğdu. 2009-2014 yılları arasında Hülya Avşarın eski eşi Kaya Çilingiroğluile evli kaldı. 1992 Marmara Üniversitesi mezunu olan Tanyolaç şu sıralaryürüyüş yapmanın keyfini çıkarıyor.

Oğluile market alışverişi yapan Tanyolaç oğlunun kilosunun normal olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlunun kızları Zehranın 23 yaş partisiolmuştu. Partiye Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve kardeşi Hüseyin Kaya da katılmıştı. 

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'dan boşandıktan sonra Feraye Tanyolaç ile evlenmiş, Hüseyin Kaya adında da bir oğlu dünyaya gelmişti.İş insanı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün oğlu Hüseyin Kaya ile birlikte bir AVM'de görüntülenmişti. Hüseyin Kayanın babasının boyuna yetiştiği görülmüştü.

Sonrasında oğlu ile birlikte AVM'ye giren Kaya Çilingiroğlu, "Bugün baba-oğul baş başa alışverişe çıkalım istedik" açıklamasında bulunmuştu.

Etiketler

Sağlık   Güncel  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum